Binance iPhone Uygulaması Nasıl Kurulur

Binance iPhone Uygulaması Nasıl Kurulur

Merhaba arkadaşlar, sanırım artık Bitcoin ve kripto paralar’ı (dijital paralar) duymayan kalmadı. Ne olduklarından bahsetmeden önce Binance, Bitcoin gibi diğer dijital paraların ticaretini yapabileceğiniz Dünya’nın en büyük kripto para borsalarından birisi. Bu yazımda Binance iPhone uygulamasının kurulumunu anlatacağım.

Evet, uygulama maalesef ülkemizde ki App Store’de bulunmuyor. Fakat ülkemizde bu Binance iOS uygulamasını kullanmak mümkün. Sizde bu uygulamayı kurduktan sonra Bitcoin’lerinizi kullanarak çeşitli altcoinlerde bu uygulama üzerinden direk olarak Binance’da al sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance iPhone Uygulaması Kurulumu

İlk olarak iPhone’numuzda Safari uygulamasını açıyoruz. Ve adres kısmında http://fir.im/binance yazarak siteye giriş sağlıyoruz.

Site açıldıktan sonra alt tarafta ki yeşil Download butonuna tıklıyoruz.

Butona tıkladığımız zaman görmüş olduğunuz gibi seçenek çıkıyor ve burada Yükle butonuna basıyoruz.

Ve artık uygulama telefonumuza kurulmaya başladı ve zaten sitede de gördüğünüz gibi telefon ekranınızı kontrol etmenizi öneriyor.

Evet uygulama telefonumuza kurulmaya başlamış olduğunu görebilliyoruz.

Binance iPhone uygulamamız artık iOS telefonumuzda kuruldu.

Uygulamayı tıklayıp açmak istediğiniz zaman size Güvenilir Olmayan Kurumsal Geliştirici gibi bir hata verecektir. Paniğe gerek yok App Store dışı bir uygulama kurduğunuz için iPhone’a bu uygulamaya güvenmesi gerektiğini söyleyeceğiz.

Bunun içinde telefonumuz üzerinden Ayarlar  > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi bölümüne girmemiz gerekiyor. Girdiğimiz zaman Kurumsal Uygulama bölümü altında “Hunan Shtituo Technology Devekopment” şeklinde bir sertifika olduğunu görüyoruz. Ve bu sertifikaya tıklayıp içine giriyoruz.

Sertifikaya tıkladıktan sonra üst tarafta bulunan Güven butonuna basıyoruz.

Bize bu sertifikaya ve uygulamaya gerçekten güvenmek isteyip istemediğimizi soruyor ve Güven diyerek bu aşamayıda geçiyoruz.

Her şey yolunda gittiği zaman Güven butonu yerinde Uygulamayı Sil yazıyor demektir. İşte bu herşeyi sorunsuz halletik anlamına geliyor.

Artık telefonumuzun ana ekranına gidip Binance uygulamamızı sorunsuz şekilde çalıştırabiliriz.

Artık sizde Binance üzerinden kripto para borsasına giriş yapabilir ve coinlerinizi al sat yaparak paranızın değerini arttırabilirsiniz.

Son olarak eğer Binance üyeliğiniz bulunmuyorsa sitesine gidip üyelik oluşturabilirsiniz. Bir teşekkürü çok görmeden referans adresim üzerinden de üye olabilirsiniz. https://www.binance.com/?ref=11699000

Ahmet Kaplan

1987, İstanbul doğumlu. Front-End Developer.

Bir cevap bırakın